Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie Billova stylu

 

Historie divokých účesů Billa Kaulitze

27. ledna 2012 v 20:27 

Zpráva o nové barvě vlasů Billa Kaulitze (22) udeřila jako bomba. Názory o ní byly velmi kontrární. Tuto změnu jsme přijali jako příležitost, podívat se na změnu účesů Tokio-Hotel-frontmana v uplynulých osmi letech a během toho jsme si uvědomili: Bill není jenom dítě, které se stalo mužem, ale na této cestě spotřeboval zřejmě hodně plechovek laku na vlasy...
U když se v roce 2003, tehdy jako 13letý, zúčastnil castingové show "Star Search," hudebně přesvědčil sice jen do osmifinále, ale i tak byla vidět jeho záliba v neobvyklém stylingu. O dva roky později přišel naprostý průlom s Tokio Hotel a hitem "Durch den Monsun." S rozježeným účesem a ofinou, která mu spadala přes levé oko, se zpěvem dostal do srdcí milionů fanynek. Tyto nápadné vlasy byly už tehdy Billovým poznávacím znamením. V následujících letech svoji černou hřívu změnil, tu a tam měl blond melíry, kolem roku 2008 se ve všech směrech dostal do Strubbelpeter-looku. V této době bylo obtížné, dostat ho na fotku celého. V roce 2009 si pak oholil strany a delší dobu měl dlouhé číro s frontální ofinou. O rok později, v té době 20letý, se ukázal s jednoduchým účesem. Jak se zdá, tak pro Billa se tento jednoduchý a nějakým způsobem dospělý styling stal teď nudným a tak se rozhodl pro radikální změnu z černé na blond.
Ať už krátké nebo dlouhé, číro nebo Strubbelpeter, černé nebo blond - zpěvák miluje rozmanitost a prezentuje se neustálými změnami. Jestli jednou přijde den, kdy ho uvidíme s 08/15-účesem? Doufáme, že ne!
 
 
 

 

Poslední fotografie


Kontakt

737580911Archiv

Kalendář
<< listopad / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 104178
Měsíc: 1627
Den: 45